Hakkımızda

ANZER PETEK TORLAK ARICILIK Tuğrulcan Torlak. Arcilik babadan kalma bir meslek.Yıllardır amatörce arıcılık yapıyorduk.Son 15yıldır profosyonelce ugraşmaya başladık.
Ballarımız kendi üretimimiz yüzde yüz doğal rizemizin yüksek rakımlı dağlarında bal üretimi yapmaktayız.Alınan ballarda torlak arıcılığın garantisi ve güvenirliği vardır.Kesinlikle hile yokdur,doğal arının yapdığı baldır ve tahlil olmuş ballarımız garantilidir.
Beğenilmeyen balı geri gönderme garantisi’de vardır.Rizenin en kaliteli ballarını üretiyoruz ve müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz

Üsteki resim babam 1985 bayburt oğçor yaylası(yoncalı köyü)
Rabbim bütün insanlara sağlık sıhat versin. Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla… Rabbin bal arısına vahyetti: Dağlarda, ağaçlarda ve onların kurdukları çardaklarda kendine evler edin. (NAHL SURESİ / 68) Sonra meyvelerin tümünden ye, böylece Rabbinin sana kolaylaştırdığı yollarda yürü-uçuver. Onların karınlarından türlü renklerde şerbetler çıkar, onda insanlar için bir şifa vardır. 

Şüphesiz düşünen bir topluluk için gerçekten bunda bir ayet vardır. (NAHL SURESİ / 69) Takva sahiplerine va'dedilen cennetin misali (şudur): İçinde bozulmayan sudan ırmaklar, tadı değişmeyen sütten ırmaklar, içenler için lezzet veren şaraptan ırmaklar ve süzme baldan ırmaklar vardır ve orda onlar için meyvelerin her türlüsünden ve Rablerinden bir mağfiret vardır. 

Hiç (böyle mükafaatlanan bir kişi), ateşin içinde ebedi olarak kalan ve bağırsaklarını 'parça parça koparan' kaynar sudan içirilen kimseler gibi olur mu?